fbpx

SUFITOWE PANELE grzewcze NA PODCZERWIEŃ

 Panele grzewcze na podczerwień sufitowe – to bardzo dobre  rozwiązanie do podstawowego ogrzewania.  W niewielkich lub ogromnych pomieszczeniach ciężko jest osiągnąć optymalną temperaturę i ja utrzymać.  Ten problem występuje najczęściej w szpitalach, szkołach, klinikach, ale także w biurach o dużej powierzchni czy halach produkcyjnych. Jak temu zaradzić?

 Sufitowe panele na podczerwień to rozwiązanie, które pozwoli na osiągnięcie i utrzymanie optymalnej temperatury we wnętrzu. Dobrze sprawdzi się zarówno jako samodzielny system grzewczy, jak i ogrzewanie dodatkowe. Dzięki temu, że promiennik podczerwieni ogrzewaja wnętrze, kieruje całe ciepło na podłogę, sufitowe grzejniki na podczerwień to idealne rozwiązanie, które może zastąpić klimatyzację z nawiewem gorącego powietrza. Promieniowanie podczerwone, w przeciwieństwie do klimatyzatorów, jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Aluminium wysokiej jakości z powłoką proszkową sprawia, że panele grzewcze na podczerwień, można zawiesić na dowolnej konstrukcji o wysokości do 3 m.
 W tych konkretnych modelach wyróżniliśmy kilka opcji instalacji: na ramce oraz na suficie podwieszanym typu armstrong lub na linkach.
Panel na podczerwień o mocy 500W wystarczy do samodzielnego ogrzania powierzchni ok. 10 m2, przy wspomaganiu i dobrej izolacji do ok. 15 m2. Panel grzewczy na podczerwień o mocy 1000W wystarczy do samodzielnego ogrzania powierzchni ok. 18 m2, przy wspomaganiu i dobrej izolacji do ok. 25 m2. Na każdy grzejnik na podczerwień dostępny w naszej ofercie przysługuje Państwu 3-letnia gwarancja, zgodnie z certyfikatem CE.

Sufitowy panel na podczerwień 6060

PANEL GRZEWCZY NA PODCZERWIEŃ 500W

Panel grzewczy na podczerwień o mocy 500W przeznaczony do ogrzewania jako podstawowego do 10m2 (przy bardzo dobrej izolacji). Jako dodatkowe ogrzewanie – do 15m2

Sufitowe panele na podczerwień

PANEL GRZEWCZY NA PODCZERWIEŃ 1000W

Panel grzewczy na podczerwień o mocy 1000W przeznaczony do ogrzewania jako podstawowego do 18m2 (przy bardzo dobrej izolacji). Jako dodatkowe ogrzewanie – do 25m2.

Opcja 1. Montaż na ramce

montaż grzejnika sufitowego
montaż grzejnika sufitowego

Opcja 2. Montaż na linkach

Opcja montażu grzejnika na suficie

Opcja 3. Montaż w suficie typu Armstrong

Opcja montażu grzejnika na suficie