fbpx

Instalacja Fotowoltaiki

Instalacja fotowoltaiki

Zakup fotowoltaiki to nie wszystko. Wydajność systemu fotowoltaicznego w dużej mierze zależy od prawidłowego montażu. Właściwa instalacja wpływa na bezawaryjność urządzeń i optymalne pozyskiwanie energii elektrycznej. W ramach naszej oferty oferujemy wsparcie klienta od samego początku do końca procesu. Pomożemy nie tylko w doborze odpowiednich paneli słonecznych, ale przede wszystkim nasi specjaliści zamontują je szybko i bezproblemowo. Samodzielny montaż paneli fotowoltaicznych wymaga pewnych umiejętności, dlatego lepszą opcją jest zlecenie tego profesjonalistom. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zyskasz gwarancję, że system zainstalowany przez naszą ekipę montażową będzie w 100% sprawny i wydajny.

Zrobimy to za Ciebie z przyjemnością!

Fotowoltaika na dachu

Panele słoneczne na dachu to jedna z najczęściej wybieranych opcji. Aby były w pełni wydajne należy je zamontować pod optymalnym kątem nachylenia: 30-35 stopni od strony południowej. W zależności od nachylenia dachu (skośny lub płaski) panele słoneczne mogą wymagać stalowej konstrukcji, podobnej do tej, której używa się przy montażu fotowoltaiki na gruncie. Do instalacji paneli słonecznych na dachu potrzebna jest ekipa specjalistów z uprawnieniami wysokościowymi. Mamy to szczęście, że posiadamy takie osoby w swoim zespole. Nie zaleca się wykonywać takiego montażu samodzielnie bez odpowiedniego pozwolenia.

Fotowoltaika na gruncie

Panele słoneczne na gruncie są dobrym rozwiązaniem dla osób, które posiadają dużo wolnej przestrzeni. Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest bezpośredni dostęp do urządzenia, które należy konserwować co najmniej raz w roku. Koszt takiego montażu jest jednak wyższy niż w przypadku instalacji na dachu lub na ścianie, ze względu na specjalną konstrukcję, na której montuje się pojedyncze panele.

Fotowoltaika na elewacji domu

Montaż fotowoltaiki na elewacji  budynku to zdecydowanie najrzadziej wybierana opcja, choć coraz częściej się na nią decydujecie. To idealne rozwiązanie w sytuacji, w której nie ma możliwości instalacji paneli na dachu lub gruncie. Oczywiście, aby móc wykonać taki montaż, właściciel elewacji musi mieć specjalne pozwolenie z wykazem, że w jego przypadku nie ma innej opcji niż ściana. Jeżeli zdecydujesz się na takie rozwiązanie, najlepszym miejscem na panele słoneczne będzie ściana południowa, ze względu na maksymalne nasłonecznienie.

Szybko, sprawnie i na długie lata.

Dzięki współpracy z jednymi z najlepszych dostawców fotowoltaiki zyskasz gwarancję, że Twoje panele słoneczne będą nie tylko wydajne, ale i odpowiednio zamontowane. Właściwy montaż i późniejsza konserwacja paneli słonecznych sprawiają, że urządzenie posłuży Ci bezawaryjnie nawet przez 25 lat!. W naszej działalności stawiamy na najwyższą jakość i profesjonalizm, które gwarantujemy naszym klientom od momentu zakupu fotowoltaiki, do końca procesu montażowego. Staramy się, by każdy klient, który zdecyduje się na współpracę z nami, miał zapewniony maksymalny komfort i opiekę. Masz jakieś pytania?

Napisz do nas! Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu lub firmy.

Szybko, solidnie i profesjonalnie  — działamy na terenie całego kraju.

Zapraszamy do kontaktu!