fbpx

Przemysłowe i komercyjne promienniki podczerwieni

Ogrzewanie na podczerwień ma szereg zalet w porównaniu z innymi systemami. To sprawia, że jest zapotrzebowanie na taki rodzaj ogrzewania rośnie. Pod względem wydajności ogrzewanie na podczerwień nie ma sobie równych: działa wydajnie i płynnie, pobiera minimum energii, co pozwala zaoszczędzić pieniądze i nie rezygnować z komfortu.
Komercyjne promienniki podczerwieni serii IN-B, to popularny model wśród sufitowych długofalowych grzejników podczerwieni. Głównie są montowane na suficie, co umożliwia ogrzanie pomieszczenia bez zajmowania jego powierzchni użytkowej. Do montażu na ścianie w sprzedaży dostępne są  uchwyty obrotowe, które umożliwiają montaż grzejnika pod kątem 45 stopni do powierzchni podłogi.
Takiego typu grzejniki przeznaczone do ogrzewania sklepów, biur, warsztatów, szkół, hal sportowych jak również domu lub mieszkania. Wyskość montażu od 2,2m do 3,5m.

Przemysłowe promienniki podczerwieni Serii IN-P to wysokiej jakości urządzenia do podstawowego lub strefowego ogrzewania. Sprawdzą się w ogrzewaniu dużych  kubatur. Wysokotemperaturowe panele grzewcze na podczerwień przeznaczone są głównie do ogrzewania magazynów, hal,  konstrukcji rolniczych, w centrach handlowo-rozrywkowych, poczekalni dworcowych. Mogą być stosowane w dowolnej konstrukcji o wysokości stropu od 3,5m do 10m. Jest to najbardziej ekonomiczny system ogrzewania dużych kubatur wymagających stałego komfortu cieplnego.

Opcje montażu

na linkach rys.1

Grzejniki przemysłowe na podczerwień

na wspórnikach rys.2

Seria IN-B

Montaż
Montaż
Montaż
Montaż

na wspórnikach rys.3

Seria IN-P

Montaż
Montaż
Montaz
Montaż