fbpx

O nas

Ogrzewanie na podczerwień, grzejniki na podczerwień, panele grzewcze

Jesteśmy handlowym przedstawicielem technik grzewczych na podczerwień w Polsce. Staramy się zapewniać naszym klientom najlepsze dostępne na rynku rozwiązania, które pozwalają znacząco zredukować koszty energii przeznaczonej na zapewnienie optymalnej i komfortowej temperatury we wnętrzach, a przy tym są niemal całkowicie bezobsługowe. Oferujemy Państwu wysokiej jakości urządzenia grzewcze na podczerwień. Nasze produkty pozwalają na budowę kompletnego systemu grzewczego w każdym niemal obszarze budownictwa – zaczynając od domów jednorodzinnych, poprzez lokale usługowe, po szpitale i hale przemysłowe. Zapewniamy także doradztwo w doborze odpowiednich systemów i dopasowania ich do indywidualnych potrzeb klientów.

Naszą ofertę współpracy kierujemy do klientów indywidualnych, hurtowych, a także do biur architektonicznych i do firm budowlanych.

Mamy szeroką gammę produktów takich jak przemysłowe grzejniki na podczerwień, panele na podczerwień, folia grzewcza na podczerwień  co pozwala naszym produktom na idealne wpasowanie się w każdy wystrój  wnętrza, zarówno rustykalny, skandynawski, vintage, jak na dostosowanie designu do wielu nowoczesnych aranżacji wnętrz. Zapewniamy kompleksową obsługe w zakresie doboru systemów grzewczych i fotowoltaiki. 

Zapraszamy do współpracy!

panele grzewcze, ogrzewanie na podczeriwień, grzejniki na podczerwień