fbpx

panele grzewcze na podczerwień do łazienki

Łazienkowe panele na podczerwień

 Ciekawa aranżacja łazienki to prawdziwe wyzwanie.  Wilgoć w pomieszczeniu powoduje, że trudno dopasować odpowiednie dekoracje ścienne. Oryginalnym rozwiązaniem są łazienkowe grzejniki na podczerwień, które łączą w sobie elegancki design i funkcjonalność. Panele cieplne równomiernie ogrzeją całe pomieszczenie w sposób całkowicie bezpieczny dla zdrowia.  Ceramiczne panele na podczerwień to nie tylko modny i elegancki dodatek, ale urządzenie, dzięki któremu zaoszczędzisz na kosztach ogrzewania.
Łazienkowe panele grzewcze na podczerwień są rozwiązaniem, które świetnie sprawdzi się w niewielkich wnętrzach. Element grzewczy znajduje się pomiędzy płytami, dlatego grzejnik na podczerwień to bezpieczna opcja dla rodzin z małymi dziećmi. Ryzyko przypadkowego oparzenia się przez dziecko jest niewielkie a nawet niemożliwe. Wykończenie na wysoki połysk oraz oryginalny design sprawi, że panel grzewczy na podczerwień szybko stanie się ulubioną dekoracją łazienki. Szczególnie polecamy wykorzystać taki grzejnik we wnętrzach w stylu glamour czy skandynawskim. Opływowy kształt  i jasna kolorystyka optycznie powiększą niewielką przestrzeń.
Dzięki cyklicznej pracy
panel na podczerwień nagrzewa się tylko do maksymalnej ustawionej temperatury, następnie wyłącza się i włącza, dopiero gdy czujnik wykryje spadek ciepła.*

Nasze produkty objęte są pięcioletnią gwarancją, zgodnie z certyfikatem CE. Gwarantujemy jakość adekwatną do ceny urządzenia.

Jak dobrać grzejnik/i znajdziesz na naszym blogu.

*Za pomocą wbudowanego lub zewnetrznego termostatu.

panel grzewczy do łazienki

PANEL NA PODCZERWIEŃ 250W bez termostatu

Ceramiczny panel na podczerwień 250W do łazienki o metrażu do 5m2 z wbudowanym termostatem

panel grzewczy do łazienki

PANEL NA PODCZERWIEŃ 500W Z TERMOSTATEM

Ceramiczny panel na podczerwień 500W do łazienki o metrażu do 10m2 z wbudowanym termostatem