fbpx

Hybrydowe grzejniki podczerwieni

 

Hybrydowe grzejniki podczerwieni – to jeden z energooszczędnych systemów grzewczych. Nowoczesne i ekonomiczne urządzenia działające w technologii hybrydowej, będącej połączeniem dwóch rodzajów ogrzewania: ogrzewania podczerwienią i konwekcji.
Takie połączenie zapewnia komfort w ogrzewanym pomieszczeniu w postaci przyjemnie rozprowadzanego ciepła. Jest to optymalne rozwiązanie do ogrzewania biur, mieszkań lub domów. Są nie tylko bezpieczne i niezawodne, ale także  ekonomiczne.

Wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki eleganckiemu wzornictwu i niewielkim wymiarom, dobrze wkomponują się w każde wnętrze.
Grzejniki hybrydowe mają po obu stronach łącza kablowe, co pozwala na podłączenie kabla z dowolnej strony w zależności, z której strony mamy gniazdko oraz 2 rodzaje montażu. Standardowo w  zestawie są uchwyty ścienne, natomiast do montażu na podłodze można osobno zakupić wsporniki podłogowe 
Bezpieczeństwo jest niezwykle ważnym parametrem dla rodzin z małymi dziećmi. Powierzchnia grzejnika nagrzewa się od +70 do +80°C. Jest to  temperatura, która nie powoduje poparzeń, co oznacza, że ​​​​nie zaszkodzi dziecku, jeśli dotknie grzejnika.

Grzejnik został wyposażony w moduł Wi-fi, pozwalający na zdalne zarządzanie i kontrolę ogrzewania.
Dzięki połączeniu podczerwieni z naturalną konwekcją uzyskanie komfortu cieplnego następuje szybko. Taki system grzewczy umożliwia uzyskanie oszczędności energii. Panel sterowania posiada wyświetlacz LCD.  Tygodniowe programowanie pracy urządzenia na każdy dzień, z dokładnością do 1 godz. oraz ochrona przed zamarzaniem. Za pomocą termostatu zarządzanie ciepłem będzie wygodne i oszczędne. Urządzenie samo dobiera moc grzewczą potrzebną do ogrzania pomieszczenia w zależności od ustawionej temperatury.Grzejnik podczerwieni hybrydowy

GRZEJNIK PODCZERWIENI HYBRYDOWY WI-FI 1400W

GRZEJNIK PODCZERWIENI HYBRYDOWY (KONWEKCJA I PODCZERWIEŃ W JEDNYM) MOC: 1400W, STEROWANIE PRZEZ INTERNET.

Grzejnik podczerwieni hybrydowy

GRZEJNIK PODCZERWIENI HYBRYDOWY WI-FI 1000W

GRZEJNIK PODCZERWIENI HYBRYDOWY (KONWEKCJA I PODCZERWIEŃ W JEDNYM) MOC: 1000W, STEROWANIE PRZEZ INTERNET.

Grzejnik podczerwieni hybrydowy

GRZEJNIK PODCZERWIENI HYBRYDOWY WI-FI 700W

GRZEJNIK PODCZERWIENI HYBRYDOWY (KONWEKCJA I PODCZERWIEŃ W JEDNYM) MOC: 700W, STEROWANIE PRZEZ INTERNET.