fbpx

Termostaty do grzejników - termostaty elektroniczne

Oferowana przez nas szeroka gamma promienników podczerwieni może znaleźć zastosowanie w domach, mieszkaniach, biurach, szkołach itp. Wygodne sterowanie ogrzewaniem zapewnią systemy sterowania  zawierające kilka funkcji zaprojektowanych. 

Termostaty do grzejników umożliwiają precyzyjne sterowanie elektrycznym systemem ogrzewania w celu obniżenia zużycia energii, automatyzacji sterowania i ułatwienia użytkownikowi korzystania w bardzo prosty i intuicyjny sposób. Termostaty elektroniczne pomogą utrzymywać określoną temperaturę powietrza w pomieszczeniu bez konieczności regulowania każdego grzejnika z osobna. Urządzenia te również sprawdzą się w sterowaniu ogrzewaniem podłogowym. W każdym pokoju możemy stworzyć niezależny obwód systemu grzejnego i tym samym regulować temperaturę w zależności od potrzeb – w sypialni może być ona zdecydowanie niższa, niż np. w łazience czy salonie.

Elektroniczne termostaty umożliwiają precyzyjne i w zasadzie bezobsługowe sterowanie systemem ogrzewania. Ich zastosowanie pozwala na minimalizację zużycia energii elektrycznej, przy jednoczesnym zachowaniu komfortu cieplnego jak i minimalizację kosztów zużycia energii elektrycznej. 

Możliwości układu termostatów, są w zasadzie nieograniczone – od sterowania ogrzewaniem podłogowym, po systemy domów inteligentnych, gdzie poprzez zcentralizowany system informatyczny, możemy zdalnie kontrolować pracą i temperaturą każdego grzejnika w każdym połączeniu. Wbrew pozorom takie rozwiązania, wca nie są kosztowne, nie są wcale droższe niż tradycyjny system ogrzewania z piecem na paliwa stałe, czy ogrzewanie gazowe.

Wybierz spośród termostatów to, co bardziej odpowiadałoby twoim potrzebom, aby zapewnić sobie wygodę i komfort. 

Termostat elektroniczny PT 10
Termostat elektroniczny PT 14
Termostat natynkowy PT 14
Termostat Elektroniczny PT 23
Termostat gniazdkowy programowalny TS 30
Termostat TS11WiFi Therm
Termostat gniazdkowy TS11Wi-FI
Termostat gniazdkowy TS 05
Termostat elektroniczny TF WI-FI
Termostat elektroniczny przewodowy TF WFI
Termostat elektroniczny bezprzewodowy FRT 7B2
Bezprzewodowy termostat FRT 7B2
Termostat elektroniczny PT 712
Termostat elektroniczny przewodowy PT 712