fbpx

Szklane panele na podczerwień

 Szklane grzejniki na podczerwień są ultracienkie i wykonane ze szkła hartowanego o grubości 6 mm. Szkło hartowane to obecnie jeden z najtrwalszych materiałów, dostępnych dzisisiaj na rynku. Ze względu na jego
właściwości
szklane panele na podczerwień są niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć. Ogrzewanie na podczerwień jest zbliżone w działaniu do działania promieni słonecznych. Fale cieplne po zetknięciu się z dowolną powierzchnią ocieplają ją i rozchodzą się równomiernie w całym pomieszczeniu. Panele grzewcze na podczerwień są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Ich nowoczesny i elegancki design sprawia, że wpasują się w niemal każdy wystrój dowolnego wnętrza. Szklany panel grzewczy idealnie nada się do ogrzewania pomieszczeń, w których panują niesprzyjające warunki, takie jak duża wilgotność powietrza czy wysokie temperatury. Szklany  grzejnik na podczerwień najlepiej sprawdzi się w kuchni i łazience. Odpwiednio ustawiony w ciągu kilku minut równomiernie rozprowadzi ciepło w całym wnętrzu.

Cechą charakterystyczną paneli na podczerwień jest niski pobór mocy, dzięki regulowanynm cyklom grzewczym. Po osiągnięciu maksymalnej ustawionej temperatury, grzejnik samoczynnie się wyłącza, a włącza dopiero w momencie zanotowania spadku temperatury. W naszej ofercie znajdziecie grzejniki na podczerwień w wersji czarnej, białej, a także lustrzanej. Są bardzo łatwe i proste w montażu, zamontujesz je bez użycia specjalnuch narzędzi. Na każdy panel na podczerwień dostępny w naszej ofercie dajemy pięcioletnią gwarancję, zgodnie z certyfikatami CE.

Jak dobrać grzejnik/i znajdziesz na naszym blogu.

panel grzewczy na podczerwień

PANEL GRZEWCZY NA PODCZERWIEŃ IN-G 9045

Panel grzewczy na podczerwień 450W można montować łazience o metrażu do 8m2, w przedpokoju lub w pokoju. Ze względu na właściwości ogrzewania na podczerwień w łazience będzie ciepło.

panel grzewczy na podczerwień z termostatem lustro

PANEL GRZEWCZY NA PODCZERWIEŃ LUSTRO Z TERMOSTATEM IN-G 9045, 450W

Lustrzany panel grzewczy na podczerwień 450W można montować łazience o metrażu do 8m2 , w przedpokoju lub w pokoju. Ze względu na właściwości ogrzewania na podczerwień w łazience będzie ciepło a lustro nie będzie parować. Został wyposażony w termostat.

panel grzewczy na podczerwień z termostatem lustro

PANEL GRZEWCZY NA PODCZERWIEŃ LUSTRO Z TERMOSTATEM IN-G 6012, 800W

Lustrzany panel grzewczy na podczerwień 800W można montować łazience o metrażu do 15m2 , w przedpokoju lub w pokoju. Ze względu na właściwości ogrzewania na podczerwień w łazience będzie ciepło a lustro nie będzie parować. Został wyposażony w termostat.

panel grzewczy na podczerwień z termostatem lustro

PANEL GRZEWCZY NA PODCZERWIEŃ LUSTRO Z TERMOSTATEM IN-G 9060, 600W

Lustrzany panel grzewczy na podczerwień 600W można montować łazience o metrażu do 11m2 , w przedpokoju lub w pokoju. Ze względu na właściwości ogrzewania na podczerwień w łazience będzie ciepło a lustro nie będzie parować. Został wyposażony w termostat.