fbpx

PANELE NA PODCZERWIEŃ ŚCIENNE

Metalowe panele na podczerwień

 Panele na podczerwień ścienne są dobrym rozwiązaniem do wnętrz o małych metrażach. W małym salonie i małej sypialni likwidacja tradycyjnych kaloryferów zaoszczędzi kilka dodatkowych cm przestrzeni. Panele grzewcze na podczerwień ścienne wyróżniają się wysoką twardością. Zbudowane są ze stalowej blachy pokrytej termoodpornym lakierem proszkowym. Grzejnik na ścianę jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. Dzięki temu będzie Ci służyć przez długie lata. Grzejniki na podczerwień ścienne mają mobilną podstawę na kółkach. Dzięki ruchomym kółkom grzejnik na podczerwień łatwo przemieścisz w dowolne miejsce.
Jeśli nie zależy Ci na mobilności, z łatwością przymocujesz urządzenie do dowolnej ściany. Produkt może być samodzielnym lub dodatkowym źródłem ciepła we wnętrzu (posiada wbudowany termostat). Pracuje cyklicznie i wyłącza się, gdy osiągnie maksymalną ustawioną temperaturę. To nowatorski sposób na oszczędność w okresie grzewczym. Jego prosty i elegancki design świetnie wpasuje się w styl skandynawski i loftowy. Jeśli szukasz nowoczesnego oraz wygodnego rozwiązania, które pomoże równomiernie ogrzać całe wnętrze, zdecyduj się na
modny i funkcjonalny panel na podczerwień. Dzięki niskiemu poborowi mocy otrzymasz energooszczędne oraz bezpieczne urządzenie, które zachwyci Twoich domowników i gości. W naszej ofercie znajdziesz kilka modeli paneli ściennych. Na każdy panel grzewczy na podczerwień przysługuje Państwu trzyletnia gwarancja zgodnie z certyfikatem CE.

Jak dobrać grzejnik/i znajdziesz na naszym blogu.

panel na podczerwień z termostatem na kółkach
panel na podczerwień z termostatem na kółkach
panel na podczerwień z termostatem na kółkach

Dane techniczne

Dane techniczne